Recenze

Co o mně říkají klienti?

Veronika Odložilíková (Financování chaty)

Na pana Sečkáře jsem dostala kontakt od kolegyně a jsem moc spokojená. Velmi příjemné a rychlé jednání , ve všem mi poradil a našel pro mě schůdné řešení úvěru a pojištění. Pokud budu v budoucnu něco řešit , určitě se na něj znovu obrátím. Mohu jen doporučit.

Odlozilikova.Verca@seznam.cz


Pan Machalík a paní Sevčíková (Financování koupě RD)

Velká spokojenost s jeho službami korektní jednání a vyřešil i nevyřešitelné mohu jen doporučit.

prdlosek@seznam.cz  


Slečna Suchánska (Financování koupě RD)

Chtěla bych moc poděkovat panu Sečkáři za výborné poradenství, které mi poskytl jak při výběru té nejlepší hypotéky na míru, tak při výběru pojištění majetkového i životního.

Je velice příjemný a spolehlivý odborník, na kterého se může každý kdykoliv obrátit :)

darina.suchanska@seznam.cz 


Manželé Balounovi (Refinancování hypotéky)

Se službami jak finančního, tak pojistného zaměření jsem zde byla vždy spokojena. Rychlé zpracování návrhů, vždy několik vhodných variant a rady zkušeného člověka v oboru mě přesvědčily o dobré volbě poradce.

alpinia@seznam.cz 


Rodina Matúšů (Koupě a refinancování hypotéky)

Pavel Sečkář mi dělá finančního poradce už pár let a můžu říct, že mi vždy pomohl a poradil, ať už v oblasti výběru hypotéky, pojištění, atd. Kdykoliv mám nějaký dotaz, tak mi s ochotou poradí. Jelikož se v oblasti financí moc neorientuji, tak jsem rád, že se mám na koho obrátit. Jeho služby doporučuji.

mateo-87@seznam.cz


Pan Karel Muller (Koupě a refinancování hypotéky)

Prosím všechny ty, kteří uvažují o tom, že by využili služeb tohoto manažera, aby to udělali. Je to vynikající odborník ve své profesi, který mě za posledních 10 let výrazně pomohl ve věcech finančních, a to od drobných spotřebitelských úvěrů až po velkou hypotéku na nový dům. Vždy profesionálně, bezvadně, bezkonkurečně, rychle, kdykoliv, kdekoliv a s úsměvem. Kdyby to šlo, chtěl bych ho mít jen pro sebe. Nevěříte? Tak mi napište, jestli znáte manažera, který Vám posílá poštou stylové pohlednice s vánočním či velikonočním přáním, jako p. Sečkář. 

mull.family@seznam.cz 


Pan Adam Divila (Financování koupě bytu a auta)

Se službami pana Sečkáře jsem dlouhodobě naprosto spokojen. Cením si jeho profesionálního přístupu, odborných znalostí a pomoci v oblasti finančního poradenství, vhodného výběru finančního produktu od pojištění až po hypotéku. Jeho služby mohu všem doporučit. Děkuji a těším se na další spolupráci!

adamdivila@seznam.cz 


Slečna Nikola Tranová (Financování koupě bytu)

Maximální spokojenost s p. Sečkářem! Je to profesionál v jeho oboru! Sympatický pan se snahou pomoct ve všech směrech! Vřele doporučuji! Myslím, že se nenajde nikdo lepší!

jennyamster@gmail.com 


Manželé Jurajdovi (Financování rekonstrukce RD)

Dobrý den, pane Sečkáři,

děkuji Vám z celého srdce za velikou pomoc při vyřizování úvěru a také za velikou ochotu nám pomoci! V celém procesu "prodej-nákup-hypotéka" Vás považuji za největšího profesionála. Jste skvělý, více takových lidí jako jste Vy.  Jurajdovi :-)

marcelapin@centrum.cz 


Paní Zdeňka Psotová (Financování koupě RD)

Dobrý den, pane Sečkář,

chci Vám touto cestou poděkovat za velikou trpělivost, nezdolnost a ochotu, kterou jste do své práce vložil. Ač se získání hypotečního úvěru na rodinný dům pro ženu se dvěma dětmi zdálo zpočátku skoro nemožné, nevzdal jste to (ani s bankami ani se mnou:) a úvěr jsem nakonec získala. 

Vyřídil jste mi také veškeré ostatní věci jako je pojištění atd. a jsem Vám za to velmi vděčná. Komunikace s Vámi byla vždy příjemná, rychlá a jasná a měla jsem pocit, že do své práce vkládáte maximum. 

Pokud se v mém okolí vyskytne někdo, kdo bude potřebovat pomoct s hypotékou, určitě Vás vřele a s radostí doporučím. Ještě jednou děkuji.

S pozdravem Zdenka Psotová

Zz.denka@seznam.cz


Paní Vlasta Šenková (Financování koupě bytu)

Dobrý den, pane Sečkáři,

děkuji Vám za rychlé a bezproblémové vyřízení hypotéky. Váš přístup ke klientům je na velmi profesionální úrovni. Pokud někdo v mém okolí bude potřebovat radu v oblasti financí, určitě mu ráda Vaše služby doporučím.

S pozdravem Šenková

1vlasta.senkova@seznam.cz


Paní Jana Vráblíková (Financování koupě RD)

Přeji Vám pěkný den,

než začnu se samotným hodnocením, chtěla bych Vám poděkovat. Chtěla bych Vám poděkovat za bezproblémové a včasné vyřízení hypotéky spolu se stavebním spořením a potřebného dozajištění co se týká pojistek. 

Spolupráce s Vámi byla ve spleti požadovaných dokladů dokumentů jednodušší a srozumitelnější. V podstatě jsem plnila pod Vaším vedením požadované kroky, které vedly ke snažšímu a rychlému vyřízení veškerých dokumentů. Nakonec se vše podařilo zvládnout dotáhnout do zdárného konce. 

Váš přístup hodnotím velmi kladně, osobně. Váš osobní přístup byl uvolněný, jelikož se v těchto problémech pohybujete s rutinou. Váš přístup byl a je daný nejen Vašimi zkušenostmi, ale i Vaší povahou. 

Spolupráce byla a je skvělá a doporučuji nejen Vás, ale i Vaši firmu v okruhu svých známých. Dalo by se rozepisovat o superlativech delší dobu, ale věřím, že tyto slova jsou dostačující.

Ještě jednou děkuji za skvělou spolupráci a jsem s pozdravem Jana Vráblíková

jana.vrablikova77@gmail.com


Manželé Hanincovi (Financování koupě RD)

Letos jsme se rozhodli pro pořízení hypotečního úvěru, a proto jsme na doporučení známé kontaktovali pana Pavla Sečkáře. Pan Sečkář přistupoval k nám a našim požadavkům od začátku vysoce profesionálně a lidsky. 

Pomohl nám vybrat banku, připravit podmínky smlouvy, vypracoval všechny administrativní podklady a zařídil nevyhnutné schůzky. Také nám zřídil potřebná pojištění. 

Díky němu jsme získali úvěr tak řečeno "na míru" a bez zbytečného prodlení získali vytoužený rodinný dům. Hodnotíme ho jako schopného specialistu se zjevným zájmem o práci a klienta. 

Tímto mu chceme také za vše poděkovat, a popřát neuhasínající elán do další práce, zdraví a hodně spokojených klientů.

hanineclojzo@gmail.com


Paní Mgr. Jana Krchňáková (Financování koupě bytu)

Vážený pane Sečkáři, chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za pomoc s vyřizováním hypotéky. Ocenila jsem Váš profesionální přístup, který byl založen na ochotě věnovat se mým požadavkům i času, který jste mi věnoval v dostatečné míře. Kladně hodnotím i Vaše znalosti a vstřícnost.

Díky panu Sečkářovi se mně podařilo výhodně získat hypotéku, na základě které už bydlíme ve zrekonstruovaném bytě. Práci pana Sečkáře považuji za velmi profesionální. I když jsem pro něj byla jen cizí klient, snažil se najít mi co nejvýhodnější hypotéku, takže moc děkuji za vše.

JanaKrchnackova@seznam.cz


Paní Eliška Zámečníková (Refinancování hypotéky)

Dobrý den, pane Sečkáři,

spolupracovalo se mi s Vámi velice dobře, moc si vážím toho, jak jste mi vyšel vstříc s časem schůzek a že jste se mnou měl trpělivost, protože prostředí bank a půjček mi velmi vzdálené :-).

Přeji příjemné klienty. S pozdravem :-)

eli.zam@seznam.cz


Rodina Mullerová (Financování koupě RD)

Pokud můžu, tak jako léty ošlehaný kriminalista (policejní inspektor) musím konstatovat, že v životě jsem potkal hodně lidského neštěstí, od krádeží, přes podvody, drogy, až po vraždy.

A jsem nesmírně rád, že v tomto současném zkorumpovaném, penězi zkaženém světě kolem nás jsem potkal jednoho čestného mladíka, kterému tak, jako mě, záleží na šťastných a spokojených lidech, který lidem rozumí a umí naslouchat jejich problémům, umí najít řešení jejich požadavků, ať již ve věcech finančních, či ve věcech pojišťovacích, dokonce ve věcech nákupu reality.

Tento "človíček" se ujal mých problémů s nákupem a financování RD před 6-ti lety a neskutečně lidsky a přitom profesionálně se o mě stará dodnes, při refinancování zrovna ne malé hypotéky. Svojí pílí, zkušeností a znalostí díky němu zkrátil po prvních 5-ti letech moji hypotéku z 18 let splácení na pouhých 13 let, za stejných podmínek, plateb. Připadá mi až v dnešní době neskutečný, jako z pohádky, díky Pavlovi Sečkářovi.

Mull.family@seznam.cz


Manželé Doleželovi (Refinancování hypotéky)

Všem, kdo potřebují refinancovat hypotéku, sloučit úvěry, sjednat výhodné pojištění, vřele bychom doporučili pana Sečkáře, našel pro nás nejvýhodnější, nejlevnější nabídku na trhu, pojištění nám, i našim malým dětem doslova ušil na míru, navíc pan Sečkář vše vyřídil, vyběhal, v původních bankách ukončil za nás, my pouze zašli podepsat novou smlouvu do nové banky.

Pan Sečkář je flexibilní, vždy se přizpůsobil našim časovým možnostem. Všem, kdo potřebují poradit ohledně financí, s největší důvěrou doporučujeme pana Sečkáře.

MartiVoj@seznam.cz


Pan Zdeněk Petřek (Financování koupě RD)

Se službami Pavla Sečkáře jsme byli nadmíru spokojeni. Je velmi ochotný, spolehlivý a vše zařídil k naší spokojenosti. Můžeme ho jen doporučit.

zdenek.petre@seznam.cz


Paní Ivana Moučková (Financování koupě RD)

Touto cestou bych chtěla velmi poděkovat panu Pavlu Sečkáři za vyřízení hypotečního úvěru.

Byla jsem limitovaná krátkým pobytem ve Zlíně z důvodu práce v zahraničí a pan Sečkář mi svým profesionálním přístupem pomohl, poradil a hypotéku zajistil.

Chtěla bych hlavně ocenit jeho velmi příjemný a profesionální přístup k lidem, ochotu a rychlost při sjednávání schůzek a vyřizování potřebných dokumentů. Ještě jednou děkuji

Ivana Moučková, Napajedla

mouckova.iva@seznam.cz


Paní Veronika Mládenková/Kopišová (Financování koupě bytu)

Už dlouho jsme s přítelem plánovali vlastní bydlení a po narození syna jsme se o hypotéku začali aktivně zajímat. Měli jsme nějaké vlastní úspory, ale na koupi bytu by nám nestačily.

Nebyli jsme úplně standardní případ. Přítel je cizinec, pracující u agentury v Česku a já na mateřské dovolené. Byt, který jsme se rozhodli koupit, prodávalo osm dědiců žijících různě po ČR. Během vyřizování hypotéky se vyskytlo několik zádrhelů, jak z naší strany, tak i ze strany prodávajících, se kterýma se veškeré papírování řešilo na dálku, a to situaci neulehčovalo.

Teď už týden bydlíme ve vlastním bytě a jsme moc rádi, že nám s financováním pomohl právě pan Sečkář. Nejenom, že nám pomohl vyřídit hypotéku, ale taky jsem mu vděčná za psychickou podporu ve chvílích, kdy už jsem přestávala doufat, že peníze od banky někdy získáme. O všechno se sám postaral a o všem mě denně informoval. Měl s námi hodně práce, a i přesto byl vždy maximálně vstřícný a ochotný.

Věc, jako je hypotéka, kterou člověk splácí několik let, bych svěřila jedině do rukou člověka, který tomu opravdu rozumí. Pan Sečkář se v této problematice velmi dobře orientuje a já se na něho v případě potřeby znovu ráda obrátím.

Mohu jedině doporučit!

veronika.mladenkova@gmail.com


Manželé Lenka a Milan Častulíkovi (Financování koupě RD)

Panu Sečkáři,

moc děkujeme za ochotu při vyřizování hypotéky na rodinný dům, je velmi ochotný a vše zařídí sám, jsme s ním naprosto spokojeni, díky.

mildasCastulik@seznam.cz


Paní Eva Veselá (Financování koupě RD)

Dobrý den pane Sečkář, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za spolupráci při refinancování naší hypotéky. S výběrem banky i vámi sjednanými podmínkami jsme nadmíru spokojení.

Oceňuji nejen vaši profesionalitu, ale zejména lidský přístup, vstřícné jednání a snahu řešit každý problém okamžitě bez zbytečných průtahů. Bez vaší pomoci bychom těžko dosáhli tak skvělých výsledků.

S pozdravem a přáním hezkého dne

eva.ryba@seznam.cz


Manželé Štěpáníkovi (Financování koupě RD)

Služby pana Sečkáře mohu jen doporučit. Vyřizoval nám hypotéční úvěr na koupi rodinného domu. My jsme si žádali o hypotéku u více bank, ale nikde ji neschválili. Pan Sečkář nám doporučil banku, která nám vyšla vstříc i bez dokládání nesmyslných a zbytečných potvrzení jako jiné banky. Jen díky jemu, už máme vysněný dům.

S jeho službami jsme byli maximálně spokojeni, se vším poradil a vyřídil za nás.

Stepanik7@seznam.cz